About the author

Related Articles

11 Comments

 1. 1

  Saynur İşaret

  Çok katılıyorum yazdıklarınıza. Ellerinize sağlık güzel bir yazı olmuş yine.

  Reply
 2. 2

  Mehmet Ortaç

  Bu tip insanlar bazen birlikte çalıştığı onlarca kişinin o şirketi terk etmesine neden olabiliyor. Yaşanmış bir örneği mevcut benim hayatımda.

  Reply
 3. 3

  Fatmanur Erdogan

  Mehmet sanırım bu tür örnekler çoğumuzda mevcuttur tahmin ediyorum. Ben Ian Robertson’dan çok şey öğrendim. Etrafımdakiler hakkında da daha iyi gözlemler yapabilmeme imkan verdi.

  Reply
 4. 4

  İş bul

  güçlü olmanın nedenlerini çok iyi açıklamışsınız. aslında bir anlamda yüceltme oluyor bu, kişi eksik yanlarını kapatmaya çalışıyor güzel yazı tebrikler

  Reply
 5. 5

  seo danışmanı

  Arkadaşını iyi seç demişler, şimdi başarılı bir insanı arkadaş olarak seçmek, ona iyilik yapmak hırsızlık değildir bence, yazı için teşekkürler, takipteyim.

  Reply
 6. 6

  hakan yıldız

  katılmamak mümkün değil yazılanlara.

  Reply
 7. 8

  Çağdaş Gümüş

  Fatmanur hanım merhaba,
  yazınıza katılmakla birlikte şu eklemeyi de yapmak istiyorum. Bu tip yönetici, önde gelen kişiler(lider demek istemiyorum) yukarıda bahsetmiş olduğunuz kaygılarından dolayı alttan başkalarını yetiştirmeye de meyilli değildirler. Bunun için çevreleri kendilerini dış dünyadan koparan insanlarla doludur. Maalesef iş ve politika dünyasında bu kişilerden oldukça fazla var.

  Reply
 8. Pingback: Mutsuzluğun Anahtarı Mükemmel Olma Çabasında Saklı | Seyhan Yüksel

 9. Pingback: Anasayfa Teknoloji Güncel Wp Temaları Kişisel Gelişim Yazılım Test Kitap Tanıtımı Mizah Dinlediklerim Mutsuzluğun Anahtarı Mükemmel Olma Çabasında Saklı | Yasin Kurt | Kişişel Web Sitesi

 10. Pingback: Mutsuzluğun Anahtarı Mükemmel Olma Çabasında Saklı | Yasin Kurt | Kişişel Web Sitesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.