About the author

Related Articles

7 Comments

 1. 1

  Cevdet Aykan Demir

  Ece Çelik, kısa yoldan bir zıplama yapayım da herkes beni konuşsun demiş. Toptancı bir yaklaşımdan başka bir anlam çıkaramadım.

  Reply
 2. 2

  Banu Çakar

  Okudum yazını, iyi ki de sen de konu hk yazmışsın eline sağlık Fatmanur Erdogan İlgi yazıyı yazan bu arkadaşın yazıyı bu şekilde bir kategorileştirme ile hangi algı yönetime bir girdi sağlamaya çalıştığına da bakmak gerek. Bireysel olarak blogta veya some de belirli bir reklam gücüne sahip bu üreticilere yapılan bu sert ve öfkeli ayrım yere tam oturmuyor. Öte yandan bu konuda blogunda veya youtube da ürettiği/yazdığı/çizdiği ile beğenilen, sevilen veya takip edilenlerin bundan gelir sağlaması kadar doğal bir şey yok. Kimse kimseyi kaşı gözü için takip etmiyor demek ki birilerini izlemekten, okumaktan diğerlerine göre daha fazla keyif alınıyor insanlar takip ediyor. Her işi etiği, çalışkanlığı, prensibi ile yapan sürdürülebilir şekilde devamlılık ile çalışır zaten, diğerleri de söner gider. Her zaman her yerde, her kurumda, her sektörde olduğu gibi. Aynı zamanda bilenler gayet iyi bilir, youtube bir istikrar işidir ciddi algoritmaların ve devamlı içeriğin. Yani bu arkadaşın dediği gibi “KISA” yol hiç değil !

  Reply
 3. 3

  Talha Başaran

  Bu Hürriyet yazarlarının zaten sosyal medya fenomenlerini çekemedikleri aşikar. Yazdıkları saçma sapan yazılar okunmuyor ve fenomenlerin yazdığı bir cümle bile binlerce kişi tarafından konuşulabiliyor. Haliyle bir kıskançlık içerisine girmişler. Çalışma ortamlarında bu youtuberları nasıl bitirebiliriz diye birbirlerine sarılıp ağlıyorlardır :))

  Reply
 4. 4

  Cemil KOCAN

  O kişiye sanırsam patronu, olm ortaya bir yem at bloggerler gelsin seninle atışsında biraz ekmek yiyelim sende kazan bende {Win win ;)} demiş olmalı ki yoksa eğer ilk okul öğrencisinin düşünceleri bunlar 🙂

  Reply
 5. Pingback: Türkiye’de Anlayışlı Olmak Üzerine… | Kariyer Yolculuğu

 6. Pingback: SEO Kasan Edepsizler, Araştırmacı Yazarlar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.