About the author

Related Articles

12 Comments

 1. 1

  Sefa Arslan

  Bana kalırsa ileriye dönük planları olanlar ve düzenli blog tutmak isteyenler ücretsiz bir servis seçmemeliler. Her şey imkan dahilinde tabi ki; ama imkan var ise kendi hostunuz ile başlamak en mantıklısı diye düşünüyorum.

  Reply
 2. 2

  Fatmanur Erdogan

  Bana kalırsa kesinlikle wordpress gibi ücretsiz altyapılarla başlamalılar. Baştan bir yazılımı kesinlikle tercih etmemeliler. Domain hosting ise zaten kendi domain’iniz varsa Sefa’nın dediği gibi mutlaka kendi adınıza başka bir hosting şirketinden olmalı. notwork solutions ya da godaddy ya da register gibi…

  Reply
 3. 3

  Son_Silahsor

  Merhaba, aslında Türkiye’de hazır altyapı hizmetlerini kullanmak maalesef kolay değil. Örneğin tumblr uzantılı sitelere filtre kullanan internet kafelerden girilemiyor.

  Reply
 4. 4

  Fatmanur Erdogan

  kendi domain’iniz uzerinden host etmeniz her zaman daha yararli. boylece behsettigin sorunlar da ortaya cikmaz. ama kendi domaininizin olmasi marka bilinirligi acisindan onemlidir tabii.

  Reply
 5. Pingback: Günü Yakalayın | Huzeyfe Bedirler

 6. 5

  Güner Gebetaş

  Merhaba,yazılarınız gerçekten çok faydalı.Yakın bir zamanda ben de kendi blogumu kuracağım.İnşallah ileride benim blogumda sizin makalelerinizden nasibini alır:)

  Reply
 7. Pingback: Blogger da başarmanın 5 altın kuralı

 8. 6

  Mega Holdings

  Fatmanur hanım keşke herkes sizin gibi içerikler üretip daha çok kişiyle fikrini/ düşüncelerini açık seçik paylaşabilir .
  Kişisel bloglar her geçen gün artiyor oransal olarak.
  Sizin de bu konuya teşvikte bulunmanız tam yerinde olmuş :))

  Reply
 9. 7

  Ekim Cantekin

  Konuyu çok net bir şekilde aktarmışsınız:) Teşekkür ederim

  Reply
 10. 8

  Citirtransfer

  paylaşımınız çok güzel emeğinize sağlık

  Reply
 11. 9

  en iyi bahis siteleri

  Cesaret verici mükemmel bir anlatım olmuş teşekkürler.

  Reply
 12. 10

  Furkan Fazıl

  Profesyonel bir işe girişmeden önce, kesinlikle blogspot ile bir blog deneyimi gerekli. Acemiliğin atılacağı en güzel alan diyebiliriz. Zaten oldukça basit, yani kontrol mekanizması gayet anlaşılır, eğer aklında site açma gibi fikir olan arkadaşlar var ise, başlangıcı blogspot ile yapmalı.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.