About the author

Related Articles

9 Comments

 1. Pingback: Daha fazla başarılı olmak için "mutluluk eşiğinizi" arttırın! | Kişisel Gelişimin Anahtarı! - KendiniGelistir.Com

 2. 2

  Ali Cevat Ünsal

  Geçen hafta arkadaş meclisinde bu konuyu tartıştık. Örnekleri konuştuk. Mutluluk ile gelen şey midir başarı yoksa başarının bir kazanımı mı? Tercihler değişse de psikoloji de araştırma yapılmış. Başarının getirdiği şey mutluluğa benzese de tam olarak değil. Mutluluk sonrası oluşan hali biz başarı saysak da başkalarına göre değişebiliyor.

  Reply
 3. 3

  Serkan UYGUR

  Merhaba. Mutluluk başarımızı olumlu yönde etkiliyor. Fakat ülkemizde bir çok insan istediği mesleği maalesef yapamıyor. Mecburen yaşamak için ve ailesinin geçimi için istemediği işlerde çalışmak zorunda. Hatta bir kaç insan istediği mesleklerde çalışabiliyor. Ben bu kişilere şanslı kişiler diyorum. Her zaman aklımda bir blog sayfası açmak istemişimdir. Sayın Fatmanur hanım sizin sayenizde düşüncemde yeni şimşekler çaktı ve sizden esinlenerek girişimlerim önümüzdeki günlerde başlayacak. Sizi RapMan de izleyip fikirlerinizi dinledikten sonra görüş açımı biraz daha genişlettim ayrıca sizlere teşekkürlerimi sunarım. Hayatta bizler her başarılı insandan yeni bilgiler öğrenmek ve bu bilgileri özümleyerek yeni girişimlerde bulunmaktan yanayım.

  Reply
 4. 4

  Fatmanur Erdogan

  @serkan cok mutlu oldum. Umarim yeni girisiminde tum sans senden yana olur.

  Herkes istedigi hayati yasayamiyor. Ama istikrarli caba sarfetmek ve beklentilerimizi esnetebilmek bazen farkli kapilar acabiliyor.

  Reply
 5. 5

  Fatmanur Erdogan

  @ali
  Aslinda insanin her daim mutlu olmasi yaraticiligi kiran bir faktor. Mutlu olmak ne demek birey icin, her insan belkide bunu kendi icin degerlendirmeli.

  Reply
 6. 6

  promosyon çanta

  Promosyon çanta üretimi için bestcanta.com adresini ziyaret ediniz.

  Reply
 7. 7

  Market Ekipmanları

  Çok güzel bir yazı olmuş. Market Ekipmanları

  Reply
 8. 8

  Promosyon Çanta

  Promosyon Çanta ve Promosyon Ürünlerinin değişmez yeni adresi olarak YDS Promosyon sizlerle.

  Kaliteli Promosyon Ürünleri

  Reply
 9. 9

  Ares

  Başarılı olmak icin mutluluk eşigini artirmakla beraber hedefe giden yolda sürekliliğin de önemli olduğunu düşünenlerdenim, bu konuya ilişkin farkli bakis acisi sundugum blog yazilarim olmustu, yazdigim yazilari destekleyen bu paylasim icin tesekkueler.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.