About the author

Related Articles

16 Comments

 1. 1

  Aslı TUAN

  Merhaba,

  Blog yazmak sanırım herkesin harcı değil. Denedim; hem de birkaç kez farklı temayla ancak aklımda fikirler uçuşmasına rağmen yazıya döktükten sonra gördüm ki hiçbir ilginçliği yok. Daha doğrusu konu ilginç ancak yazı sıkıcı.Bilgi birikimi yetmiyor ne yazık ki 🙁

  Bilmem katılır mısınız?

  Aslı TUAN

  Reply
 2. 2

  Fatmanur Erdogan

  Asli katiliyorum. Yazi yazmak herkesin harci degil. Bu yuzdebn yazilan bloglarin cogu kapaniyor yada kisa bir sure denemeden sonra nadasa birakiliyor.

  Su da var: blog sadece yazabilenlerin yeri degil. Fotobloglar var altina bir iki cumleyle hikayesini anlatabilecegin. Video bloglar var, sozlu ve gorsel iletisim kurabilecegin, diger mecralar var uzmanlihini gosterebilecegin. En onemlisi denemek,senin icin dogru olani bulana kadar…

  Sent from my ipod

  Reply
 3. 3

  Murat ASLAN

  Merhaba Aslı Hanım,

  Kaybolan yıllarımda bir çok blog yazma girişimim oldu fakat hepsi bir yerde kaldı, sonunda bir karar aldım kendi adıma bir web adresi alıp hem internet sitesi oluşturma hakkında kendimi geliştirmek hemde kendi adımı tamamen taşıdığı için vblog artı blog özelliği kazandırmak.

  Açıkçası online bir cv yaratmak kendime, Vbloglar belirttiğiniz üzere önümüzdeki yıllarda çok önem kazanacak

  2011 ve 2012’nin video yılı olacağı söyleniyor. Katıldığım bir panelde de bunun üzerinde çok duruldu Türkiye’de kişi başına ortalama video izleme süresinin 3 dakikanın üzerine çıktığı söylendi.

  Bu arada Fatmanur hanım blogunuzda şanslı bir kişinin cv’sini hazırlıyor olacağız şeklinde bir duyurunuz var ben o şanslı kişi olmayı çok isterim. Belirttiğiniz adrese cv’mi gönderiyorum inşallah o şanslı kişi ben olurum 🙂

  Reply
 4. 4

  Murat ASLAN

  Çok ama çok özür diliyorum Fatmanur Hanım Aslı hanım diye hitap etmişim size dalgınlıktan 🙁 Aslı hanımla konuşmanızdan aklım karışmış çok özür dilerim. Kusura bakmayın.

  Reply
 5. 5

  Fatmanur Erdogan

  Murat şanslı arkadaş belirlendi ve hizmeti aldı ama senin CV’ne bakıp yorum geçiyor olacağım…

  Reply
 6. 6

  Aslı TUAN

  Hevesle sonucu bekliyordum, sanırım gecikmişim ben de 🙁

  Reply
 7. 7

  Murat ASLAN

  Çok teşekkürler Fatmanur hanım çok teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırıp incelerseniz çok memnun olurum.

  İyi günler,iyi çalışmalar.

  Reply
 8. 8

  adem

  güzel yazı teşekkürler.
  umarım bir gün bizi de yazarsınız.

  teşekkürler

  Reply
 9. 9

  Cihan

  http://www.sesligenc.com sesli chat sohbet siteme herkesi beklerim

  Reply
 10. 10

  Teoman Arslan

  Blog yazmak herkesin harcı değil diye üzülenlere kötü bir haberim var; vlog yapmak da herkesin harcı değil..

  Reply
 11. 11

  GÜRSEL GÜRCAN

  Bende sürekli bir sürü yazıyı nete atıyorum ama ticari olarak ilan gibi tanıtım yazılarını bloglara yazıyorum çok işe yaradığını söyleyebilirim.Bulabildiğim tüm blog yazılabilen yerlere geri dönüşüm makinalarıyla ilgili yazılarımı bırakıyorum.Bayağı bir satışımda oldu

  Ama şunu diyebilirim.Bloglamak bilgi tecrübe ve güzel yazı yazabilmeyi gerektiriyor ayrıca nette kısa yolları ve bunları nasıl kullanacağınıda bilmek önemli….

  Ama şuada ver bloğun ne olduğunu ne işe yaradığını vb. şeyleri bile bilmeyen ve farkında olmayan o kadar çok insan varki bizler henüz işin başındayız çoookk öğreneceğimiz şey var derken bunları bilerek kendimizle gurur duymakta güzl :)))))))

  GÜRSEL GÜRCAN

  Reply
 12. 12

  Ece Kaya

  Evet blog yazmak çok önemli benim de blogum http://www.guzelblogum.com yayına başlayınca hayatımda birçok olumlu değişiklik oldu. basın yayın sektöründe çalışmak istiyordum ama bu alanda iş bulamamıştım, blogum sayesinde basın mensubu sıfatıyla birçok yerde bulundum.

  Reply
 13. 13

  Mert Karan

  evet, ben de pek çok kere başlayıp devamını getiremediğim bloglarım oldu. işalah kasım ayınde yeni blogumu açıcam.

  Türkiyede doğru dürüst vlog yapan görmedim hiç. Aslında yurt dışındaki kalitede video blog olayı yaygın. Bi http://www.guclusen.com var geçen gün bulduğum ama daha çok olması lazım. Sonuçta interneti çok yaygın kullanıyorz.

  şu an aktif değil, kasımda mertinkazani.com’dan takip edebilirsiniz. Herkesi bekliyorum.

  Reply
 14. 14

  Çağrı Merkezi

  Web sitenizi hemen her gün ziyaret ediyorum. Çok güncel ve başarılı bir siteniz var.

  Reply
 15. 15

  Mehmet Kırkoca

  Merhaba insanların blog yazma ve online cvlerini oluşturma ihtiyaçlarını keşfettim çünkü kendiminde böyle bir ihtiyacı vardı bende http://www.isarakariyeryap.com‘u kurdum burada kendi blogumu ve cvmi yayınlamakla beraber herkesin yapabilmesini sağlamaya çalışıyorum. Site henüz beta aşamasında pek tanıtabilmiş ve ilgi toplayabilmiş değilim bu konuda bu postumu yayınlarsanız sevinirim iyi günler.

  Reply
 16. 16

  Gazeteler

  Web sitenizi hemen her gün ziyaret ediyorum. Çok güncel ve başarılı bir siteniz var.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.