About the author

Related Articles

8 Comments

 1. 1

  Murat

  kendimiz yönetmek, imajımızı yönetmek anlamına gelmiyor mu zaten?

  Reply
 2. 2

  Stajara.net

  İmaj çok daha biçimsel, içi dolu olmayan bir kavram.
  İmajla çevreye olduğundan farklı görünebilirsiniz fakat kendiniz kişiliğinizle daha sağlıklı ve daha başarılı olabilirsiniz…

  Reply
 3. 3

  Arwen

  Şimdi, elbette kişinin kendini tanıyıp,sınırlarını bilmesi çok çok önemli. Ancak bence, şu dönemde birçok kişi, ben bu işi, işi hiç bilmediği halde, yapabilirim inancında. Çünkü gerçekten kendi sınırlarını bilmiyor, buna ek olarak sınırlarını aşmak anlamında da birşey yapmaya yanaşmıyorlar. İmaj yönetimi aslında, bence kendini tanıyan insanlar için kullanılamayacak bir kavram. Genelde o insanlar, zaten konuşmaları, davranışları, yazışmaları ile farklıdırlar. Bu tip insanlar kendileri ile barışık, ama kendi gelişimleri yönünde savaşan insanlardır. Asıl aşmak istedikleri yine kendileridir çünkü…

  Reply
 4. 4

  Asli

  Imaj nasıl önemli olmaz? Her gün bir ton reklama maruz kalıyoruz imajın nasıl olması gerektiği ile ilgili. Biz imajımıza önem vermesek de toplumun çoğu imaja bakıyorsa, o zaman ister istemez önemi oluyor.

  Reply
 5. 5

  Bülent Çamlıbel

  arwen’e katılıyorum. ama benim düşüncem şu, herşeyi yapabileceğimize inandıran secret tarzı kitaplar bence insanın kendi sınırlarını bilmesini zorlaştırıyor.

  Reply
 6. 6

  Murat Batu

  Bende arwene katiliyorum, zaten kendini iyi tanimlamis kisiler imaj olusturmakla vakit harcamazlar. zaten imaj yaratabilmek cok buyuk caba ve yillar ceker, bir gun gelir kisi bu imaji tasimaktan yorulur. kendisi olmak ister ve hayatinin ne kadar mutsuz oldugunu gec de olsa farkeder.

  “isi bilmeyip de nasil olsa yaparim” hem iyi hem kotu. isi bilmeyip hizli kavrayip ogrenirse guzel, ama koltukta oturup is bitiremezse, o zaman zor sanirim:)

  Reply
 7. Pingback: İşten Çıkarılmak, Kariyerinizi Sekteye Uğratıyor mu?: Blog Katalog

 8. 7

  Staj Ara Bul

  Kendisini yönetebilmek için insan önce kendini bilmelidir.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.