About the author

Related Articles

7 Comments

 1. 1

  Dr.Firma

  Yazdıklarınıza ideal CEO bağlamında katılıyorum.Kurumsal şirketlerin bazılarında geçerli olabilir.Diğer taraftan bir çok firma patronu CEO ünvanını moda bir isim olduğu için kullanıyor ve olması gerekn özelliklere ne kadar yakın veya uzak emin değilim.
  Diğer taraftan Arda Kutsal ‘ın Blogunda yeni fikirler üreten öğrencilerden bahsetmişsiniz.İlginç start up veya ilk aşamalarda projeleri varsa bu konuyla fikrinlekazan.blogspot.com olarak igilenebiliriz. Tabi tanıdıklarınız varsa .

  Ayrıca sitenizdeki konulara yaklaşım tarzınız bizce ilgi çekici .

  Teşekkürler

  Reply
 2. 2

  Fatmanur Erdogan

  Birlikte çalıştığınız CEO ister pozisyonunu hak etsin ister etmesin, önemli olan sizin kendinizi nasıl yetiştirdiğiniz, nasıl bir çalışma disiplinine sahip olduğunuz, kendinizi nasıl “konumlandırdığınız”dır. Elbette, lider bir kişi ile çalışmanın getirileri de şüphesiz daha avantajlıdır. Bu da biraz şansın yağver gitmesine bağlı bana kalırsa…

  Reply
 3. 3

  Aslı Mandı

  CEO ile çalışmak düşündüğüm ancak kelimelere dökemediğim bir saptama.. Son derece doğru tespitlerle bezenmiş bir yazı kanaatimce.
  Özellikle sondan üçüncü paragrafta CEO ile çalışacak kişinin “yüksek özgüven”‘e sahip olması gerekliği ne kadar da doğru olmuş.
  Sitenin geneline baktığımızda ise kariyer koçluğunu ciddi ciddi düşünmeniz gerekir diye düşünüyorum.

  Elinize sağlık,..

  Reply
 4. 4

  Fatmanur Erdogan

  Sevgili Aslı,

  Desteğin ve yorumların için teşekkür ederim.

  Reply
 5. Pingback: fark

 6. 5

  ÇİĞDEM KAÇAK

  Sevgili Fatmanur Hanım,

  peki bir CEO doğar mı sonradan olunabılır mı? ve su konu hakkında cok arastırmama ragmen bır CEO olmak ıcın hangı asamalardan gecmelıyız? ve CEO ile calısma fırsatı yakalayamadıysak bır CEO gıbı dusunemezmıyız?

  yardımlarınızı beklıyorum.

  Reply
 7. 6

  SEO

  Benim anladığım CEO olunmaz CEO doğulur. herşeyden ince hayata 10-0 başlamanız gerekir. güçlü aile iyi yetiştirme bol yetenek güçlü karakter… bunları biz seçemiyoruz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.