About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  Anonymous

  Fatmanur Hanım,(http://www.farketing.com/fikirler/2007/05/yneticinin_ana_.html) sayfasındakı yazınıza ıthafen..

  Anladıgım kadarıyla ust duzey bır yonetıcısınız.Basarılı olmak zordur.Basarıyı koruyabılmek daha zordur fakat basarınızı farklı platformlardakı yazılardan (www.patlatbiforum.com/index.php?topic=2533.0;wap2 – 5k) sıze aıt olmadıgı halde kopyalayarak elde ettıysenız uzulurum. umarım bu bır tesaduftur ve sız gercekten ıyı bır yonetıcısınızdır yada adı gecen sıtedekı yazıyı yazan ecem zaten sızsınızdır ve bende sızden ozur dılemek durumunda kalırım.Basarılarınızın devamını dılerım.Sevgıyle..

  Reply
 2. 2

  Anonymous

  Beyza hanım,

  Yukarıdaki linkte bulunan tüm yazılar bana aittir. Orijinaldir.

  Verdiğiniz linkte ecem adlı kişinin kendi yazmış gibi gösterdiği ve kendi yazıyormuş gibi yayınladığı tüm metinler bana aittir ve “kariyer yolculuğu” sitemden kopyalamıştır.

  Malesef bu tip kopyalamalara oldukça sık rastlanıyor. Siteme referans verilmesi ve metnin nereden alındığının yazılması koşuluyla (siteye link) kopyalama yapılmasına izin veriyorum.

  Bu durumdan beni haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Reply
 3. 3

  Fatmanur Erdogan

  From: cem orman
  Date: Sun, 1 Jul 2007 21:29:08 +0300
  To: Fati Erdogan
  Subject: RE: http://www.patlatbiforum.com hakkinda suc duyurusu

  merhaba ben patlatbiforum.com sitesinin sahibiyim öncelikle sizden özür dilerim ecem adlı üyem adına.şikayetiniz doğrultusunda üyemiz uyarılmış ve konular silinmiştir. aynısı bir daha tekrar edilmeyecektir merak etmeyin. tekrardan özür dileriz…

  patlatbiforum.com yönetimi adına SiNeK_VaLeSi

  Reply
 4. 4

  ZehirliÖrümcek

  Fatmanur HAnım, öncelikele yazılarınız çok mükmemle. Fakat bir önceki yorumuma sebeb verdiğiniz linleri okudum. Bu ikinci olanıydı. İlk yorumumda da dediğim gibi; Benim için çok uzak konular yani gelişim ve kariyer için! YAzılarınızı takibe devam edeceğim. Teşekürler.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.