About the author

Related Articles

5 Comments

 1. 1

  Bahriye SENGIL

  Bana kalırsa şirketlerin etik kuralları olmalı ve çalışanlara dağıtılmalı. Yoksa Türk şirketlerde gerçekten kim kime dum duma. Yapanında yanında kalıyor üstelik.

  Reply
 2. 2

  Filiz Arıcan

  Bence de şirketler duruşlarını çalışanlarına iyi ifade ederse belki çalışanlarda ona göre etik davranabilir.Ama bence yurtdışı şirketlerin Türkiye şubeleri de kendi ülkelerinde olduğu kadar disiplinli değil…

  Reply
 3. 3

  Az ve Öz

  Firmalar arasındaki centilmenlik anlaşması nedeniyle küçük sektörlerde firma değiştirmek çok zor. Ne yapabilirim?

  Reply
 4. 4

  Fatmanur Erdogan

  Benim bu konudaki görüşüm şöyle…

  Kendimizi “sektör” insanı olarak tanımlamaktansa “uzmanlik” alanimiza göre tanımlamamız daha faydalı olacaktır.

  Yani “beyaz eşya sektörü” ilgi alanım yada “telekomunikasyon” ilgi alanım diye baktığımızda seçeneklerimizi daraltıyoruz. Uzmanlığımız pazarlamaysa, birden fazla sektörde bilgi ve tecrübelerimizi kullanabiliriz. Uzmanlıgimiz muhendislikse, birden fazla sektorde bu tecrubelerimizi kullanabiliriz.

  Is gorusemlerinde bana ust yonetimlerin sordugu degismez bir soru var. “neden bu sektor”. Onlara gayet acik ve net verdigim cevap su. “Sektor beni gercekten ilgilendirmiyor. Ben sadece hangi sektorlerde calismak istemedigimi biliyorum. Ben bir pazarlama iletisimi uzmaniyim. Basarili oldugum konu bu. Bilgi yetenek ve tecrubelerim istedigim her sektore uygulanabilir.”

  Eger calistiginiz sektorden baska sektore ilgim yok diyorsaniz, farkli sektorlerden arkadaslarla konusup bilgi edinmeyi deneyebilirsiniz. Belki hic tahmin etmediginiz imkanlar karsiniza cikar…

  Reply
 5. 5

  Chasidy Drimmer

  Thanks so much for posting this. Quick query, if you don’t object. Where did you purchase your web-site template? I will be establishing a blogging site and much like your websites.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.