About the author

Related Articles

6 Comments

 1. 1

  Filiz Arıcan

  Gene çok doğru bir konuya temas etmişsin.Aklıma o günler geldi şimdi.Ama insanın o anda içinde bulunduğu ortam , yaşı insanın psikolojisinde çok etkili. Durum böyle olunca da insan, evet bir şey öğrenemiyorum.Fotokopi çekmek de iş mi diye düşünüyor.Keşke insan o yaşlarda bu kadar profesyonel düşünmeyi başarabilse.

  Reply
 2. 2

  Fatmanur Erdogan

  Evet haklısın Filiz. Profesyonel düşünmeye ne kadar erken başlarsak o kadar iyi. Bu da bilinçli hareket etmeyle mümkün aslında. Ben birçok gencin bu konuda ne kadar başarılı olduğuna şahit oldum. Rekabetin önüne geçebilenler bu kişiler oluyor genelde…

  Reply
 3. 3

  Selçuk

  Stajımı Türkiye’nin en büyük firmalarından birinde yaptım. Devlet kurumu olduğu için ordaki çalışanlar iş yapmıyordu ki, bize yapılacak iş versinler. Ben de yanımda kitap götürüp, kitap okumuştum.
  Ama en iyi iş fotokopi çeken elemanın işiydi. Çünkü bütün şirketi dolaşıp, hangi departmanda, kim, ne iş yapıyor öğrenme şansı olmuştu.

  Hayat böyle işte, biraz garip 🙂

  Reply
 4. 4

  Yurtdışı Staj

  Aslında yurtdışında staj en iyisi orada böyle kahve çay içirmiyor, gerçekten çalıştırıyorlar, böylece tam bir deneyim kazanırken, iyi para da kazanılabiliyor..

  Reply
 5. 5

  özlem yavuz

  ya ben organik tarım1.sınıf öğrencisiyim 2 temmuzda stajım başlıyor orda nasıl davranayım, nasıl konuşayım kendimi en iyi nasıl ifade ederim..bana yardımcı olun lütfen

  Reply
 6. 6

  Fatmanur Erdogan

  konuşma diline dikkat ederek işe başlayabilirsin, “ya ben” tarzı konuşmaları bir kenara bırakman iyi olur.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.