About the author

Related Articles

10 Comments

 1. Pingback: Fotoğraf Deyip Geçmeyin, İş Başvularında Dikkat Edin - Teknobaz

 2. 2

  Ahmet

  Fotograf gerçekten çok etkiliyor. Bunu iş dünyası sözlü dile getirmese de fotoğrafı hoşuna gitmezse bir insanın görüşmeye çağrılmaya biliyor. Bu bana normal geliyor nedense. Sonuçta sevmediğimiz insanlarla ne dostluk kurmak isteriz ne çalışmak isteriz ne de etrafımızda olsun isteriz. bu kadar basit.

  Reply
 3. 3

  Bir Ahmet daha...

  Eğer George Clooney’de olsanız, sizden daha torpilli birine karşı fazla bir şansınızın olmadığını da unutmayın. Acı ama gerçek….

  Reply
 4. 4

  Fatmanur Erdogan

  Evet Ahmet. Haklısın. Hayat hiçbir zaman eşit olmadı, eşitlik beklemek ne kadar doğru bilemiyorum. Torpil fayda ediyorsa, torpil imkanlarını artırmak, torpil üzerine bir hayat kurmak istemiyorsak, kendi imkanlarımızı yaratmak en iyi seçimlerden biri sanırım…

  Reply
 5. 5

  şükür şükürov

  Teşekkür ediyorum sayın Fatma Hanım ilgi ve yardımlarınız için.

  Reply
 6. 6

  şükür şükürov

  iş arama süreclerinde nedense başvuru yaptıltan sonra bazen yanıt vermeyen firmalar oluyor.

  Reply
 7. 7

  Bir Ahmet daha...

  Kesinlikle sizde haklısınız Fatma Nur Hanım. En basit firmalara bile bir tanıdık vasıtası ile başvuruda bulunabildiğimiz bir ülkedeyiz. Kurumsallaştığını iddia eden dev holding ve şirketlerde bile bir tanıdığınız yoksa kapıdaki güvenlik görevlilerini bile geçemiyorsunuz.

  Reply
 8. 8

  Fatmanur Erdogan

  Referans ile torpili de birbirinden ayird etmekte fayda var sanırım…

  Reply
 9. 9

  Hamdi ışıklı

  Merhaba Fatmanur Hanım,
  Motive edici görüşleriniz için çok teşekkürler,gerçekten çok faydalı oldu.
  Torpil olayına ben ahmet arkadaşımızla aynı görüşte değilim.Eğer sağlıklı düşünen bir yönetici cv’sinde kendisine gerçekten faydalı olabileceği bir adayla karşılaştığında anlaştığı düşüncesindeyim.Yeter ki başarılarla dolu vazgeçilmez bir cv sunulsun…bütün başarılar en büyük referanstır

  Reply
 10. 10

  Reiko Espenscheid

  Thanks so much for presenting this. Quick query, if you don’t mind. Where did you purchase your page theme? I’m setting up a website and rather like yours.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.