About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  Selçuk

  Madde-1: Bir anadolu şehrinde, devlet üniversitesinde okudum. Normalden uzun bir süre okumama rağmen 🙂 kariyer günleri ya da şirket sunumu yapan yöneticilerle hiç karşılaşmadım. Sanıyorum bu tür yöneticilere biraz uzak bir yerde okumuşuz.

  Madde-2: Profesörlerinizden derken? Bölümümüzde sadece 1 (yazıyla: Bir) tane profesör vardı ve onun da yüzünü gören cennetlikti 🙂
  İş dünyası dediğiniz şey ise, bizim şehirde var mıydı, pek emin değilim.

  Bunlar, benim gibi Anadolu’da okumuş olan öğrencilerin karşılasması muhtemel durumlar. Diğer maddeler için bir şey diyemiyorum.

  Not: Son paragraftaki link hatalı sanıyorum. Bilginize.

  Reply
 2. 2

  Selçuk

  İlk yorumu gönderdikten sonra aklıma geldi, profesör sayımız ikiydi. Bir tanesini görmeye görmeye unutmuşuz demek ki 🙂

  Ayrıca şunu farkettim, yorumu bir kere gönderdik mi, geri dönüş yok; edit edemiyoruz. Bir önizleme falan olsa fena olmazmış aslında.

  Reply
 3. 3

  Fatmanur Erdogan

  Sevgili Selçuk,

  Istanbul’da da durum pek farklı değil profesörler konusunda ancak kariyer günlerine rağbet olduğu dönemlerde, şirket yöneticilerinin güzel sunumlar yaptığını biliyorum.

  Reply
 4. 4

  Selçuk

  Kariyer günleriyle ilgili söylemeye çalıştığım, katılımın olmadığı ya da kişisel olarak benim katılmadığım değildi. Okuduğum süre boyunca böyle bir organizsayon yapılmadı, bunu söylemeye çalıştım. Gerçi bir keresinde içerisinde “kariyer” geçen bir duyuru görmüştüm ama o da sınav zamanına denk gelmişti, katılamamıştım. Artık organizasyonu kim yaptıysa, bravo ona 🙂

  Yani, şirket yöneticilerinin yapacağı sunumla veya bizimle paylaşacakları tecrübelerle ilgili bir itirazım yok.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.