About the author

Related Articles

9 Comments

 1. 1

  selim

  İett şöförleri ayrıca otobüs içinde akbil ve bilet satışıda yapıyorlar ve de daha pahalıya. Bu ugulama uzun süredir var. Ayrıca iett yönetimi buna göz yumuyor. en az 1 maaşa yakında ordan gelirleri var. Bu zamanda vasıflarına bakınca iyi para alıyorlar.

  Reply
 2. 2

  Derya Gani

  vay canına, eşitlik falan aramak hikaye sanırım

  Reply
 3. 3

  Eren Kumcuoğlu

  Bir çok insana dokunan bir haber oldu bu. Nasıl bir WOMM etkisi yarattıysa, herkesten aynı şeyi duyuyorum.
  Hayıflananlara her seferinde İETT’ye başvurmalarını söylüyorum =)

  Reply
 4. 4

  selim

  Bugun akbilin kaldırılacağını iett ye özel kredi kartı çıkacağı haberini okudum. Yönetim internetteki yorumları takipte sanırım. Benim anladığım ay içinde kart ile yolculuk yapılacak ve ay sonu ödenecek. Şöförlere bence asıl şimdi gün doğdu…:)

  Reply
 5. 5

  oksijen

  Çok güzel yazılar yayınladığınızı gördüm ve hemen siten,z, takip etmeye başladım çok yorum yazmasamda çünkü okumaktan vakit bulamıyorum.
  Si

  sitemizde sizi takip ettiklerimiz arasına aldık. Ve ileride bir tanıtım yazısı yayınlıca. Mesleğimize yol göstermede destek olduğunuz için teşekkürler.

  Yazılar merakla bekliyoruz.

  sağlıcakla…

  Reply
 6. 6

  Serbay

  Bu haberi gören bir Türk genci beyin göçü yapmasında kim yapsın?

  Reply
 7. 7

  mahir

  Bence bu yorumlar çok yanlış, yazı da. Böyle şey olmaz devlet bize az para veriyo diye sokakta kime sorsan ağlıyo sonra zam yapınca da niye zam yaptı. Böyle şey olur mu? Hem iett şöförleri sizin 2 saat katlanamadığınız trafikte sabahtan akşama kadar ne ıstıraplar çekiyo. Öyle oturduğun yerden beyin göçü felan kolay. Bu tavırlar kötü ii hesaplamak lazım.

  Reply
 8. 8

  Tamkarışık

  güzel bir yazı 🙂 Bende İETT şöförü olcam bana ne bana ne 🙂

  ya aslında mahir arkadaş olaya yeni bir boyut getirmiş. Evet trafikte katlanması zor ama hemşire olmak çok mu kolay acaba ya da doktor ?! Bir dengesizlik olduğu apaçık belli hak veriyorum şöförlerin işi gerçekten zor ama inan diğerlerinin işi de çok kolay değil 😉

  Reply
 9. 9

  Murat

  Bence iett şoförlerinin maaşı çok yüksek değil sadece diğer kamu çalışanlarının maaşı çok düşük. Ayrıca İstanbul şartlarında otobüs kullanmayı ve binbir türlü insanla muhatap olmayı gerketiren bir iş olduğu için bence az bile:)Bence diğer kamu çalışanlarının maaşları da “halay çekebilecek” bir seviyeye çıkarılırsa sorun kalmaz. Saygılarımla…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.