About the author

Related Articles

6 Comments

 1. 1

  Sibel

  Fatmanur hanım elinize sağlık. Her önüne gelenin bu mesleği yapabileceğini düşündüğünden çaba harcamadan pozisyon isteyenlerin okuması gerek.

  Reply
 2. 2

  Pralin

  pr ajanslarindan çıkan bültenlerin her zaman kafa yorularak yazılmadığını söyleyebilirim. o yüzden şirketlerde işinden anlayanların olması gerçekten önemli

  Reply
 3. 3

  Tülin

  bu konuda deneyim kazanmak isteyen arkadaşlar için verilen kurslara katılmaları çok faydalı olur. seminer.info adresinden de bakabilirler nerede ne dersi veriliyor diye.

  Reply
 4. 4

  Asli

  Fatmanur hanıma katılıyorum. Bir alanda uzmanlaşmak, işin içine girmekle mümkün. Dışarıdan seyretmekle olmuyor.

  Reply
 5. 5

  Murat Buyurgan

  Basın bültenlerini artık sadece basın mensupları görmüyor. İnternette her hangi bir şekilde paylaşılan basın bültenleri hedef kitlenize direkt olarak ulaşıyor.
  Artık her şirketin haberlerini okutma fırsatı var.
  Her geçen gün basın bülteni yayınlayan şirket sayısı artıyor. Doğru hazırlanmış bir bülten hedefine daha kolay ulaşacaktır.
  Yazınızda blog’uma da bağlantı verdiğiniz ve dış bağlantılarıyla birlikte bütünleşen bu güzel yazıyı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

  Reply
 6. 6

  Beyza

  Ben 32 yaşındayım ve teknolojiyi takip etmenin çok güç olduğunu düşünüyorum. Bir yönetici olarak buna vaktim olmuyor ama takım arkadaşlarımın bilgilerinden faydalanıyorum. Bana kalırsa bu yeterli. Teknolojinin hızına yetişip aynı zamanda yönetmek mümkün değil gibi. Yani teknoloji sektöründeyseniz belki doğal ama değilseniz, zor. Ben zararını da görmedim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.