About the author

Related Articles

9 Comments

 1. 1

  Guler Tuna

  karakter gelisimi icin rol modellerin cokca olmasi gerekirken, ulkemizde ne is dunyasi ne de baska ortamlarda bu rol modelleri bulmak hic kolay degil.

  Reply
  1. 1.1

   Fatmanur Erdogan

   Rol model eksikligi Turkiyede devam edecektir. Topluma baktigimizda herseyin normallestigi ve is dunyasininkucuk bir kitle icinde tanisiklik icinde devam ettigi bir ulkede rol model bulmak zordur. Her insanda da her ozellik yoktur. Bu hepimiz icin gecerli. Farkli harmanlamalar yapabilme becerisi faydali olacaktir.

   Reply
 2. 2

  yiğit ahmet kurt

  Richard Sennett’in “kendimizde değerli bulduğumuz ve başkalarının değer vermesini beklediğimiz kişisel özelliklerimizdir” olarak tanımladığı karakter tanımını aklıma getirdi yazı. Söylediğimiz ile davranışlarımız arasındaki farklılığın karakter bozukluğu olarak tanımlanmasına da güzel zemin hazırlayan bir tanım.
  Başarıyı, mutluluğu; bir çok güzel değeri yanlış tanımlıyor ve karakterlerimizi de bu yanlış üzerine inşa ediyoruz sanırım. Bunu zaman zaman hatırlamak iyi oluyor. Ve bu hatırlatmalar size çok yakışıyor.
  Umarım yazı yazmak için çok daha yoğun motivasyon içerisinde olursunuz. 🙂
  Saygılarımla.

  Reply
 3. 4

  Tekstil Shop

  Herkese karakterli günler dileriz.

  Reply
 4. 5

  Fatmanur Erdogan

  @gulertuna malesef durum budur:(

  Reply
 5. 6

  Tuğçe May

  Fatmanur Hanım, merhabalar. Şu günlerde benim için hayli önemli olan bir karar aldım: okuyacağım üniversite ve bölüm. Bölümümle ilgili araştırmalar yaparken sizin önceki yazılarınızdan birine rastladım. Hayli yararlı oldu fakat size danışmak istediğim birkaç sorum var. Nasıl ulaşabilirim?

  Reply
 6. 7

  Fatmanur Erdogan

  Email atabilirsiniz

  Fati at fatierdogan nokta com

  Reply
 7. 8

  burcu ermagan

  Yine çok güzel değerlendirmelerde bulunmuşsunuz. ilgi ile takip ediyorum. https://patronnasilyonetili.wordpress.com/

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.