About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  Mehmet Ortaç

  Özellikle öğrencilerin, yeni mezunların, genç çalışanların takip etmesi gereken bir konu. İş alanı trendleri de hızlı bir şekilde değişiyor. Eskiden boş vakit işi olarak görülen internet, sosyal medya v.b kavramlar gün geçtikçe hayatın merkezine oturmaya başlıyor. İş arayışında olan ancak bulamayan gençlerin, genç çalışanlara çok ihtiyacı olan bu sektörleri nasıl göremediklerine şaşırıyorum. Ancak cevabı basit! iş trendlerini takip edemiyorlar…

  Reply
 2. Pingback: Uğur Özmen » Planlama 102

 3. 2

  Mert Taşçıoğlu

  Merhabalar, Uğur Özmen in bir yazısında paylaşması ile blogunuzu görmüş, sizi tanımış oldum, bugünün en büyük kazancı oldu benim için, takip etmeye devam edeceğim, yazılarınız için teşekkürler.
  Henüz okumamış olsam da gelecek trendler ile ilgili iki güzel kitap tavsiyesi aldım, ikisi de biraz politik içerikli gibiler ancak yinede güzel kitaplar gibi görünüyor, göz atmakta fayda var, bende en kısa zamanda okuyacağım.
  1- The Next Decade, George Friedman
  2- The Next 100 Years, George Friedman
  Yazar ile ilgili kısa wikipedia bilgisi:
  “George Friedman is an American political scientist and author. He is the founder, chief intelligence officer, financial overseer, and CEO of the private intelligence corporation Stratfor.”

  Reply
 4. Pingback: Uğur Özmen » Plan ve Bütçe

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.