About the author

Related Articles

7 Comments

 1. 1

  Dilek

  wow, bu listede harvard’i stanford’i gormemek enteresan!!!!!!

  Reply
 2. 2

  Sibel

  2 yıl önce mba başvurularıyla boğuşan biri olarak zorlu bi süreç olduğunu söylemem lazım. essay yazmak başlı başına bir dert çünkü söyelemek istediklerinizi doğru cümlelerle anlatabilmek haftalarca çalışma alıyor. ve bunca çalışma sonunda tekrardan elde var sıfır olabiliyor. destek almak çok önemli bencede. yazı tarzı ve anlattıklarınız şeyler herşeyi etkiliyor. bir de özellikle notlarınız düşükse:)

  Reply
 3. 3

  Ahmet

  ben onumuzdeki yil mbs yapmayi planliyorum ama hangi okula karar vermek birazda maliyet isi. yasam masraflariyla birlikte top okullar 50-60 bin dolari bulabiliyor. bu okullara girmezsek is bulmamiz zorlasiyor mu acaba?

  Reply
 4. 4

  Sibel

  @ahmet- US’de mba düşünüyorsan, ve arkasindan orda calışmak istiyorsan tanınmış üniversiteler şansını artırır ama okuduğun şehirde iş bulmak istiyorsan pek farketmiyor çünkü sehir universiteyi taniyor ve destekliyor. Türkiye’de ise belli başlılar haricinde zaten üniversiteleri pek tanımıyorlar o yüzden hangisi iyi hangisi kötü ayıracak bilgileri yok zaten

  Reply
 5. 5

  Fatmanur Erdogan

  Merhaba Ahmet,

  Evet MBA oldukça maliyetli olabilir. Benim önerim katılacağın programın içeriğinin senin isteklerine ve beklentilerine uygun olup olmadığını iyi anlaman yönünde. Eğer hiç iş deneyimin yoksa da iş deneyimi kazanmanın çok faydalı olacağını söylemeliyim. Iş deneyimi sana beklentilerinin şekillenmesinde yarar sağlayacakdır.

  Reply
 6. 6

  iPad Forum

  Can I make these iPad?

  Reply
 7. 7

  Mark Marani

  Thanks so much for writing this. Brief enquiry, if you don’t object. Where did you obtain your web-site template? I’m putting up a blog and like yours.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.