About the author

Related Articles

6 Comments

 1. 1

  Anonymous

  Ben isimde mutlu degilim.Ama iyi bir sirkette calisiyorum. Baska pozisyona atlayabilsem cok bir mutlu olucagim ama malesef mumkun olmuyor. Sirket icinde istedigim bolume gecebilmek icin acik pozisyon olmasini beklemekten baska yapabilecegim birsey var mi?

  Reply
 2. 2

  Fatmanur Erdogan

  Var elbette. Farkli sirketlerde yeni bir is bakmak bu cozumlerden biri.

  Reply
 3. 3

  Tibet Sam

  Iş yerinde mutluluk önemli diyorum. Mutlu ve huzurlu olmadığım bir yerde çalışmayı istemem.

  Reply
 4. 4

  kafayı yemiş adam

  bende iyi bi şirkette çalışıyorum. fakat atandığım pozisyonda neredeyse kafayı yemek üzereyim ne yaptığım işlerden nede aldığım paradan memnunum. iş inanılmaz bişekilde çok para ise işe göre alabildiğine az :S

  dünyanın işi işte bişeyler gelirken bişeylerde mutlaka gidiyor. o nedenle benden tavsiye pozisyon değiştirmekte pek iyi değil

  Reply
 5. 5

  Hayalperest

  Merhaba,
  Çalışma hayatına stajımla başladım ve şuan hala aynı şirkette stajımla birlikte 4 sene oldu ve değişik pozisyonlarda görev aldım.Şuanki görevimden oldukça sıkıldım,mutsuzum,çalışma şevkim hiç yok.Nedenlerini çok düşünüyorum herkez gibi yapmak istediğim farklı meslekler var,belkide en büyük etken sürekli mutlu olmayan mutlu olması için önünde kıvrıldığımız halde hala memnun ve mutlu olmayan insanlarla uğraşmaktan belkide bıktım.Ne yapabilrim sizce?bana yardımcı olabilirmisiniz?

  Reply
 6. 6

  hande

  Arkadaşlar evde yapabileceğiniz küçük sermaye ile büyük gelirler elde edebileceğiniz birçok sistem vardır ama bunun gibisi yoktur.. http://www.netkazancsistemi.com gerçekten büyük bir proje sadece inceleyerek hayatında oluşacak değişikliği görebilirsin..5 dk alır karar senin bol kazançlı günler.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.