About the author

Related Articles

7 Comments

 1. 1

  Bilge

  Buluş ve yaratıcılıkla birleştirilmiş girişimcilik… Fatmanur hanım ben sizin yazılarınızı büyük bir hevesle takip ediyorum, her zaman yorum yazmasamda. şunu söylemek istiyorum tüm içtenliğimle, objektif ve doğal bir o kadar da gerçekçi ama her daim pozitif yazılarınız bizlere destek oluyor. bilmeme hep negatif yazmaya alışığız. bilmenizi istedim. lütfen devam edin. saygılarımla,

  Reply
 2. 2

  Ufuk Tarhan

  Sevgili Fatmanur, bu konferans çok yazıldı. Bence bu içlerinde en ‘öz, yararlı’ aktarımlardan biri olmuş. Elinize, emeğinize sağlık. Yürekten kutlarım. Herkes okusun diye linklerini paylaştım. Keep walking:))))Sizin gibi ‘bilge’ gençlerle Gelecek sahiden Güzel Gelecek:))) Çok slm, svg.

  Reply
 3. 3

  Lalehan

  Ne kadar cesaret verici olmuş. Sadeg Faris’i daha önce hiç duymamıştım. Konferansı kaçırdığıma da üzüldüm şimdi. Içinden kendime çok mesajlar aldım. ancak alphan manas’ın blogunda da yatırımcı bulmadaki zorluklardan bahsediyordu. türkiye henüz yatırımcıya mı sahip değil, cesur iş adamlarına mı sahip değil, dar vizyonla mı ilerliyor bilemiyorum ama alphan manas bile yatırımcı bulmakta zorlanıyorsa, bizler ne yapalim?:))))

  Reply
 4. 4

  ipek aral kişioğlu

  Paylaşım için teşekkürler. Yaratıcılık konusundaki ekşikliğimizi gidermek, kopyala yapıştır yöntemine olan tutkumuzu, ki buna yeri geldiğinde ben de dahilim, engellemek için çok çalışmak gerek. Bilgi, bireyin özgün üretimi sonucunu doğuruyor. Bilgiyi harmanlamak ve olmayanı ortaya çıkarmak ciddi emek gerektiriyor. İşte o kadar çalışkan olduğumuz zaman, neden inovatif işler çıkartamıyoruz diye değil, çıkan işlerin kalitesi, etkinliği üzerine tartışıyor olacağız.

  Reply
 5. 5

  ANIL ALTAŞ

  Fatmanur’cum, çok güzel bir yazı olmuş, eline sağlık. Dr. Faris’in konuşmasını kaçırdığıma üzülürken, paylaşımın sayesinde gitmiş kadar oldum. Sevgiyle..

  Reply
 6. 6

  Yaprak Alçıvan

  Fatmanur hanım bu paylaşımınız için teşekkür ederiz. Ancak Lalehan hanıma da katılmadan edemiyorum. Yatırım bulmak için ortam yok, planları hayata geçirebilmek için mutlaka yurt dışı bağlantıları açık tutmalı. Sevgilerimle, teşekkürlerimle.

  Reply
 7. 7

  Fatmanur Erdogan

  Merhaba Yaprak,Merhaba Lalehan,

  Türkiye’de yatırımcı bulmak kolay değil. Dünyada da kolay değil, ama ABD’de imkanlar daha fazla örneğin, bu bir avantaj elbette. Ancak vermek istediğim mesaj tam da bu. Yatırımcı yoksa, başka yollardan imkanlar yaratılabilir. Yol belki daha uzun olur ama istiyorsak gerçekten, bir yolunu buluruz diye düşünüyorum.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.