About the author

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  Anonymous

  “‘Nasıl daha fazla konfor’ elde ederim düşüncesi ve arayışı, daha az çalışıp daha fazla konfor ve refah sahibi olmak isteyen nesilleri ortaya çıkartıyor. Bizde, gelişen ekonomimiz ve gelir seviyemizle bu trendi yakalıyor gibiyiz.”

  Kesinlikle katılıyorum, bir sonraki adım ne olacak biliyor musunuz? Bu zamana dek kendini geliştirmeyenler bir süre sonra konforlarının sallantıda olduğunu fark ettiklerinde, bu konforlarını kaybetmemek için herşeyi yapmayı göze alacaklar ne yazık ki.

  Hani avrupalının rahatına düşkün olmasını anlayabiliyorum, belirli bir süreçten geçmişler sonuçta ama Türkiye’de ki bazı insanlar avrupalılardan da rahatçı davranıyorlar hiç kendilerini geliştirmedikleri veya birşeyler üretmedikleri halde, bakalım dananın kuyruğu ne zaman kopucak.

  Reply
 2. 2

  MUSTAFA SOM

  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SINI ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. BİR YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR. HALEN DAHAÇALIŞIYORUM. ANKETÖRLÜK TECRÜBELERİM OLDU. ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCEM VAR.

  Reply
 3. 3

  MUSTAFA SOM

  DÜNÜ BUGÜNE EŞİT OLAN İLERLEMEYİ BIRAK GÖMÜLMEYE LAYIK OLUR. HAZIRCILIĞA ALIŞMIŞ OLAN MİLLETİMİZ BEDAVA KAZANÇ NASIL OLUR ONA ÇALIŞIYOR. GELİŞMEK DEĞİŞMEK ÖNEMLİ DEĞİL. GELEN PARA VARSA TAMAM ANLAYIŞI HAKİM. HIZLA GEŞİLİP DEĞİŞEN DÜNYADA DA BÖYLE YAŞAMAK VAR OLMAK ÇOK ZOR OLACAKTIR.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2018 @ Tasarım ve Kodlama Albatros ♥ Tasarım'a Aittir.